Продаж квартир Виробництво бруківки, вапняного розчину, металопластикових вікон Об'єкти, що будуються Оренда Питання і відповіді

Наші контакти:

м. Івано-Франківськ
площа Ринок, 14 (4 поверх)
 тел. (0342) 527-900


 

 

 

Події та пресса

Західний кур'єр

Будівельники – за компроміси

Або як досягти порозуміння між міською владою
і забудовниками на користь громади

– У 2006 році, напередодні виборів до міської ради, було сформовано асоціацію працівників будівельної галузі м. Івано-Франківська. Це громадська організація, створена з метою об’єднання всіх будівельників міста для того, щоб проблеми, які виникають в будівельній галузі, можна було вирішувати спільно. Ми порушуємо питання перед місцевою владою – як саме це робити”, – розповів депутат міської ради, голова громадської організації “Асоціація працівників будівельної галузі Івано-Франківська” Ярослав Бартків.

Також він поділився, як саме функціонує асоціація у нашому місті та розповів про стосунки з виконавчою владою: “Будівельна галузь в м. Івано-Франківську за попередні роки досить інтенсивно розвивалася, і у цьому великий позитив для міста. Вкладаються інвестиції мешканцями, які працюють за межами обласного центру та України. Тобто купують житло, яке будують саме місцеві організації та фірми. Попри це розвиваються підприємства, які виготовляють будівельні матеріали і реалізують їх.
За рахунок того, що розвинулася будівельна галузь, працевлаштовано до 30 тисяч осіб. Галузь є бюджетоформуючою для міста.
– Коли була обрана нова міська рада, сформовано депутатський корпус та виконком, ми зверталися до міського голови Віктора Анушкевичуса та до його першого заступника Володимира Швадчака з пропозиціями виробити спільну лінію співпраці між виконавчим комітетом та будівельниками Івано-Франківська, – продовжує розповідь Ярослав Бартків. – Міська влада декларувала створення фонду соціально-економічного розвитку – це кошти, які не передбачені податковим законодавством. Тому, враховуючи те, що забудовники працюють тут, вони були готові додатково перераховувати кошти від будівництва в міський бюджет. Але нами ставилися вимоги, щоб самі відсотки, порядок розрахунків узгоджувалися будівельними фірмами разом з місцевою владою. Міським головою була створена робоча група. Туди увійшли фахівці-будівельники: представники “Діпроміста”, президії асоціації працівників будівельної галузі, юристи, працівники виконкому.
Сама президія асоціації, яка об’єднує понад 250 суб’єктів підприємницької діяльності, нараховує 21 особу. До асоціації входять відомі фірми: “Ярковиця”, “Гаразд Україна”, “Екстім”, “Івано-Франківськцемент”, “Прикарпаттяобленерго”, “АРС-ДІМ”, “Новекс”, “Скол”, “Стандарт ІФ”, “Івано-Франківськміськбуд”, “Укргідроспецбуд” та інші. Члени президії асоціації були делеговані в робочу групу міської ради. Були напрацьовані пропозиції в положення про фонд соціально-економічного розвитку нашого міста і домовлено, що саме такий варіант винесуть на сесію міської ради і затвердять як компромісний. На жаль, виконавчий комітет зі своїми службами розробив інший проект, подав його на засідання сесії міської ради. Він не був узгоджений з будівельниками, але прийнятий сесією. Результат – додаткові видатки від будівельних фірм, які можна оскаржувати в суді і не сплачувати. Однозначно, тут мав би бути компроміс і ми йшли на цей компроміс, – продовжує голова асоціації. – Хоча забудовники все ж погодилися з прийнятим положенням, і проплати все ж пішли у фонд соціально-економічного розвитку.

Детальніше...
 

Газета "Маклер", грудень 2007

Вам знайоме відчуття реалізованої мрії!? Адже всі ми чогось чекаємо. Звичайно, інколи замислюємось над тим, чого саме прагнемо, розкладаючи по полиця - що таке щастя.
Я намалювала своє щастя в деталях. Бачу себе в новій квартирі. Просторе житло, для кожного члена сім'ї виділена окрема кімната. Тому що кожен з нас потребує окремого простору для реалізації. Пригадую, дитина в 4 роки, сидячи під столом, вишкребла: «Тут живе Святик».
І усвідомлюю, що треба створити своїм близьким ту енергію середовища, той простір, в якому б вони сформувалися особистостями!
Думка працює швидко і масштабно. Все це зможуть забезпечити люди творчі, чесні, добросовісні, професійні, котрі мають репутацію досвідчених будівельників. А саме «АРС-ДІМ»!
Це команда людей дисциплінованих в дотриманні технологій, всіх норм, термінів. Її керівник господар справи і слова, Віктор Рудницький, вміє
об'єднати їхні зусилля в досягненні результату. Будьте певні - ваша мрія Здійсниться! Це виконає ПП«АРС-ДІМ», що знаходиться на Площі Ринок, 14 (тел. 527-900). Адже «АРС-ДІМ» - це не тільки метри квадратні, це спеціально обладнані дитячі майданчики, зелені насадження, гаражі та обслуговування будинків після здачі!
Сміливо довірте своє майбутнє інвестиційно-будівельній компанії «АРС-ДІМ», що в 2007р. стала дійсним членом будівельної палати України. Адже «АРС-ДІМ»- це 10 років на ринку нерухомості, бездо-ганна репутація, зручне кредитування, 12 будинків зданих в експлуатацію і 23 будинки, що знаходять-ся на різних стадіях будівництва . На сьогоднішній день статутний фонд цієї фірми сформовано в розмірі понад 25 000 000 грн. Це ознака не тільки надійності, але й гарантії здійснення Ваших мрій!

Детальніше...
 


 
 

// // // //