Продаж квартир Виробництво бруківки, вапняного розчину, металопластикових вікон Об'єкти, що будуються Оренда Питання і відповіді

Наші контакти:

м. Івано-Франківськ
площа Ринок, 14 (4 поверх)
 тел. (0342) 527-900


 

 

 

ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА

Будівельна індустрія розвивається швидкими темпами – створюється ринок житла. Заявивши про себе, компанія зайняла високе місце серед трійки лідерів будівельної галузі. Наша співпраця із генеральною проектною організацією «Діпромісто» надає квартирі любої площі та конфігурації.

Об’єкти висотою до 10-12 поверхів будуються з цегли із приміненням збірного залізобетону, а об’єкти підвищеної поверховості проектуються монолітно-каркасні, із цегляними огороджуючими конструкціями. Можливість нової технології дозволяє успішно вирішувати архітектурно-просторові, містобудівничі, та конструктивні завдання. Будівництво об’єктів ведеться у 2 етапи. Перший етап-підготовчий, другий - це будівництво об’єкта. Будинки зводяться якісно, добротно, на вершині сучасних будівельних технологій, приміняються тільки високоякісні матеріали і устаткування. На сьогоднішній день АРС-ДІМ володіє виробничою базою, на якій розміщено ряд виробництв будівельних матеріалів, склади. Терміни будівництва, які оговорюються у договорах з інвесторами витримані у будівельних нормах та правилах.

Підприємство постійно веде пошук новітніх технологій для організації та здійснення будівництва. Планується залучення нових енергозберігаючих технологій (використання природних компонентів - тепло земних надр, водні ресурси, сонце, вітер), які суттєво знизять собівартість будівництва, поліпшать експлуатаційні якості, споживчу та екологічну безпеку обєктів.

Ми гарантуємо якісне і добротне житло, яке принесе радість, затишок і спокій у Ваші родини.

Монолітно-каркасне будівництво

На протязі останніх 5 років на Україні активно розвивається монолітно-каркасне будівництво, яке прийшло на зміну панельному.
Технології монолітно-каркасного будівництва прийшли з Заходу, де прораховується економічна обгрунтованість того чи іншого обєкту, враховуючи також не ціну матеріалів, а вартість роботи та повязані із цим затрати. Залізобетонний монолітний каркас будинку й плита перекриття створюються беспосередньо на будівельному майдані за допомогою опалубки, куди і заливається бетон.

Такий метод будівництва дозволяє:

  • матеріалустінибутименшщільниміматибільшутеплоефективність
  • створити рівну поверхню стелі,безшвівзавдякимонолітнійплитіперекриття
  • з невеликого за розмірами майданчика отримати максимальний вихід житла
  • індивідуальне, за бажанням замовника, планування квартир (крім сан.вузла та кухонь)
  • почувати себе у безпеці в екстрених ситуаціях завдяки високостійкості каркасу.

В зв'язку з цим монолітно-каркасне будівництво в сьогоднішній структурі житла займає більше 60 відсотків.
Наша компанія пропонує весь комплекс послуг по монолітно-каркасному будівництві з приміненням енергозберігаючих, екологічно чистих будівельних матеріалів.

 
 
 

// // // //